Výprodej přileb značky NOLAN - slevy až 50%

Sleva na veškeré zboží ROBELL 30%

Náš kód: P179412

Koncovka výfuku MIVV DAKAR Y.064.LDKB Černá nerezová ocel

Řada SPORT, Pozice STANDARD Více informací
15 490 Kč (ušetříte 3 098 Kč)
12 392 Kč Včetně DPH
10 241 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Řada SPORTLINE - výfuky MIVV

Popis a parametry

KONCOVKA VÝFUKU MIVV DAKAR

Italský výrobce MIVV uvádí na trh novou řadu off-road koncovek výfuků - DAKAR. Splňují veškeré požadavky náročného off-road závodního použití. Jsou vyrobeny z nerezové oceli typu 304 a jsou dostupné ve dvou povrchových úpravách - “perleťová” a “černá keramika”. Tyto povrchy nejen skvěle vypadají, ale především zvyšují ochranu proti oděru a promáčknutí při pádu. 

VLASTNOSTI

Výfuky přináší znatelnou úsporu hmotnosti a zvýšení výkonu i kroutícího momentu. U Ténéré jsou konrétní hodnoty: 2,7 kg úspora hmotnosti (hmotnost výfuku pouhých 2,1 kg), 2,2 HP zvýšení výkonu a 1,4 Nm zvýšení kroutícího momentu. Samozřejmě splňují EURO 4 a EURO 5 homologaci.

UPOZORNĚNÍ: Koncovka výfuku DAKAR není kompatibilní s originálním držákem SPZ, zadními blinkry a bodními kufry. Je kompatibilní se stupačkami pro spolujezdce.


PDF Dynochart
PDF Warranty

Výrobce MIVV
Řada SPORT
Homologace hlučnosti ECE schválení (Euro4/Euro5)
Poznámka Not compatible with original tail tidy and indicators. Not compatible with side panniers . Compatible with passenger footrest. To improve performance, we recommend remapping the ECU. For more info read the technical information under the documentation box
Náš kód: P179412
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání