Vážení zákazníci, dne 30.6.2026 došlo k výpadku sítě T-Mobile, který nedokážeme ovlivnit. Dle informací se na nápravě u operátora intenzivně pracuje.
Děkujeme za pochopení.
!!!!Modely CRF1100 Africa Twin, X-ADV750 a CMX500 Rebel 2026 skladem!!!
Zařazeno v kategoriích: MUC-OFF Krok 1 - ČIŠTĚNÍ
Máte nečistoty v těžko přístupných místech, kam se prostě nemůžete dostat? Nebo chcete své kolo pořádně vzít do rukou a důkladně ho vyčistit? Pak sáhněte po rukavicích Muc-Off Deep Scrubber Gloves – neuvěříte, jak rychle dokážete svůj milovaný stroj dokonale vyčistit!
Tyto rukavice jsou vyrobené z odolného a pevného silikonu a umožňují rychlejší a jednodušší čištění i těch nejtěsnějších míst. Flexibilní štětiny pokrývají dlaň i každý prst, takže můžete nečistoty odstranit rekordní rychlostí pouhým pohybem rukou po povrchu.
Stačí nastříkat náš čistič na kola nebo aktivní pěnu přímo na čištěné místo nebo na rukavice a pustit se do práce.