Výprodej přileb značky NOLAN - slevy až 50%

Sleva na veškeré zboží ROBELL 30%

Náš kód: P155577

CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS EERA - AKČNÍ NABÍDKA - SADA 3x HLINÍKOVÝ KUFR ZDARMA

TO JE TO, ČEMU ŘÍKÁME PERFEKTNÍ DEN.

Vidíte ten další obzor, pod tou nádhernou kopulí kobaltově modré oblohy? Samozřejmě, že vidíte. Ale díváte se ještě dál. Přemýšlíte, co najdete za třemi dalšími obzory. Známe ten pocit. A proto jsme vyrobili model Africa Twin Adventure Sports – připravený na cestu po světě s vyspělými technologiemi a prémiovými funkcemi.

KONSTRUKCE MODELU ADVENTURE SPORTS

 

Motocykl Africa Twin Adventure Sports nabízí dokonalé provedení pro dlouhé cesty. Přední aerodynamická kapotáž, která byla zkonstruována tak, aby zajišťovala pohodlí a řádně plnila svou funkci, poskytuje ochranu, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje přizpůsobit proudění vzduchu. Palivová nádrž o objemu 24,8 l poskytuje větší nezávislost, zatímco velký spodní ochranný kryt motoru a špičkové hliníkové panely chrání stroj.

 

VÝKONNĚJŠÍ MOTOR O OBJEMU 1100 CCM

 

Když motocykl zatížíte spolujezdcem a zavazadly, potřebujete motor, který silně zareaguje na každý impuls, zejména při předjíždění. Z tohoto důvodu jsme u našeho řadového dvouválcového motoru vyladili maximální výkon na 75 kW a maximální točivý moment na 105 Nm. Současně jsme dosáhli zvýšení výkonu v celém rozsahu otáček. A díky pečlivé optimalizaci řídicí jednotky ECU, tělesa škrticí klapky a hlavy válců je ovládání plynu ještě přesnější.

 

ELEKTRONICKÉ NASTAVENÍ ODPRUŽENÍ SHOWA ZA JÍZDY

 

Vždy optimálně nastavené odpružení. To není jen teorie. Volitelné odpružení SHOWA EERA™ řídí tlumicí sílu v závislosti na výběru režimu a speciální jednotka ECU odpružení získává v reálném čase informace z předního a zadního snímače zdvihu, jednotky IMU a systému náklonového ABS pro jízdu v zatáčkách. Předpětí zadní pružiny lze také nastavit elektronicky při stání podle zatížení motocyklu.

DOTYKOVÝ DISPLEJ TFT

 

Zapojte se do cesty. Plnobarevný dotykový displej TFT s úhlopříčkou 6,5 palce nabízí podmanivý výběr režimů jízdy, snadné ovládání navigace a připojení Bluetooth pro chytrý telefon nebo zvukový systém. Aplikace Apple CarPlay® nabízí bezproblémové zrcadlení a správu aplikací pro zařízení iPhone nebo uskutečňování hovorů přes dotykový displej.

DUÁLNÍ LED SVĚTLOMETY S DRL A SVĚTLA POHYBLIVÁ V ZÁVISLOSTI NA ŘÍZENÍ

 

Dvojitý světlomet LED je vybaven světly na denní svícení (DRL), které se automaticky přizpůsobují intenzitě okolního světla a díky jasnému a výrazně viditelnému osvětlení podstatně zvyšují bezpečnost. Doplňková světla pohyblivá v závislosti na řízení používají rychlost a úhel náklonu k automatickému osvětlování mrtvých úhlů při projíždění zatáček ve tmě.

ZAŽIJTE DOBRODRUŽNOU VYJÍŽĎKU NA MODELU ADVENTURE.

Když jste v sedle celý den, den za dnem, záleží i na maličkostech.

Při vytváření modelu Africa Twin Adventure Sports jsme se zaměřili na pohodlí, protože velká palivová nádrž vám umožní skutečně dlouhou jízdu. Ochranná přední strana aerodynamické kapotáže nabízí dobrou ochranu proti větru, zatímco výškově nastavitelný čelní štít umožňuje snížit turbulence kolem hlavy. A aby se zlepšila bezpečnost, nové duální LED reflektory obsahují funkci denního svícení (DRL) pro konzistentní viditelnost během dne. Zahrnují také světla pohyblivá v závislosti na řízení, která – podle rychlosti a úhlu náklonu – automaticky osvětlují slepé úhly. Zatímco se tempomat stará o velké vzdálenosti, vyhřívané rukojeti se postarají o to, aby vaše ruce byly v teple; je zde také nabíjecí zásuvka příslušenství. A bezdušové pneumatiky znamenají snadné silniční opravy.

PLNĚ ZATÍŽEN NA DLOUHÉ CESTY.

Je čas objevovat? Není lepšího parťáka pro vaše cesty, ať už cesta vede kdekoliv.

Vybavili jsme model Africa Twin Adventure Sports praktickými funkcemi, které vám pomohou jet daleko. Opravdu daleko. A je také plný technologií na podporu vaší cesty. Stejně jako v případě modelu Africa Twin má čtyři předem nastavené režimy jízdy a dva nastavitelné uživatelské režimy, dynamické ovládání měření setrvačnosti (IMU), systém HSTC, systém náklonového ABS pro jízdu v zatáčkách a systém řízení trakce Wheelie Control, který lze snadno spravovat na dosah ruky pomocí dotykové obrazovky TFT, pomocí aplikace Apple CarPlay® a připojením Bluetooth.

Volitelné odpružení SHOWA EERA

Když si přijdete vybrat nový model Africa Twin Adventure Sports – a protože kdo ví, kam vaše cesta povede – je zde možnost ELEKTRICKÉHO NASTAVENÍ ODPRUŽENÍ SHOWA ZA JÍZDY (SHOWA EERA) pro optimální nastavení odpružení. Tři přednastavené režimy pokrývají všechny scénáře jízdy po městě a jízdu mimo silnici. Předpětí zadní pružiny lze také nastavit elektronicky při stání, ať už se jedná o jízdu o samotě, nebo se spolujezdcem a zavazadly.

Honda Africa Twin Adventure Sports, záběr předního odpružení

Volitelné odpružení SHOWA EERA™

Honda Africa Twin Adventure Sports pohled shora, levý přední poloprofil, jízda na silnici pouštní krajinou

Volitelná dvouspojková převodovka

Volitelná dvouspojková převodovka

Vybrat si můžete také naši unikátní šestistupňovou dvouspojkovou převodovku (DCT) s automatickým i ručním řazením a spínačem G (aktivovatelným přes dotykový displej TFT), který při jízdě mimo silnici snižuje prokluzování spojky při změně převodového stupně, a tím brání prokluzování zadního kola.

Honda Africa Twin Adventure Sports, zprava, jízda po polní cestě pouštní krajinou

 

NASTAVITELNÉ LED MLHOVÉ SVĚTLOMETY

Ke zlepšení viditelnosti za špatného počasí se na přední boční trubky z nerezové oceli (dodávají se samostatně) upevňují duální LED mlhová světla, která vyzařují jasné bílé světlo, jehož intenzita se nastavuje spínačem na řídítkách. Aktivace se zobrazí na dotykové obrazovce TFT.

 

MOŽNOST VÝBĚRU NÍZKÉHO NEBO VYSOKÉHO SEDADLA

Protože každý jezdec je jiný, existují pro sedlo u modelu Africa Twin Adventure Sports dvě možnosti – o 25 mm nižší nízké sedlo v rozsahu 825–845 mm a o 25 mm vyšší vysoké sedlo v rozsahu 875–895 mm (standardní sedlo je 850–870 mm). K dispozici jsou různé barvy, které odpovídají nátěru motocyklu.

 

TVRDÝ A LEHKÝ 42L HLINÍKOVÝ HORNÍ KUFR

Horní kufr o objemu 42 l je vyroben z pevného a lehkého hliníku a lze do něj uložit jednu integrální přilbu. Kufr má nosnost 6 kg a lze jej připevnit na standardní zadní nosič modelu Africa Twin Adventure Sports (pro model Africa Twin se dodává samostatně). Je vybaven opěrkou zad spolujezdce a používá systém Honda s jedním klíčem pro otevření klíčem zapalování; speciálně navržený vodotěsný vnitřní vak je k dispozici samostatně.

Honda Africa Twin Adventure Sports, záběr na postranní kufry

PEVNÉ A LEHKÉ HLINÍKOVÉ POSTRANNÍ KUFRY

Podobně jako v horním kufru, je 33l postranní kufr vpravo a 37l postranní kufr vlevo vyroben z odolného a lehkého hliníku. Každá z nich unese maximálně 10 kg nákladu a připevňuje se na držák z nerezové oceli s elektrolytickou povrchovou úpravou pro snadné čištění (k dispozici samostatně). Celková šířka, je-li namontován, je menší než 100 cm; systém Honda s jedním klíčem zajišťuje pohodlný přístup klíčem zapalování a k dispozici jsou i vodotěsné vnitřní vaky.

Honda Africa Twin Adventure Sports, záběr na postranní kufr

VODOTĚSNÉ VNITŘNÍ VAKY PRO HLINÍKOVÝ HORNÍ BOX A POSTRANNÍ KUFRY

Vnitřní vaky pro hliníkový horní kufr a postranní kufry jsou přizpůsobeny na míru, aby dokonale pasovaly. Vzhledem k tomu, že jsou vodotěsné, lze je v případě požadavku na větší přepravní kapacitu upevnit vně kufrů. Každý z nich je standardně vybaven ramenním popruhem.

 

 

 

 

 

Více informací
454 900 Kč Včetně DPH
375 950 Kč Bez DPH
Na dotaz
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vybíráme pro Vás     Adventure

CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS EERA - AKČNÍ NABÍDKA - SADA 3x HLINÍKOVÝ KUFR ZDARMA
454 900 Kč
+ -

Popis a parametry

 • Motor
  Vrtání × zdvih (mm) 92,0 mm x 81,5 mm
  Karburace PGM-FI
  Kompresní poměr 10,1:1
  Emise C02 (g/km) 112g/km
  Zdvihový objem motoru (cm3) 1084 cm3
  Motor Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový dvouválec s 8 ventily, přesazenými ojničními čepy na klikové hřídeli o 270° a ventilovým rozvodem Uni-cam
  Systém zapalování Electronické zapalování, digitální tranzistor
  Max. výkon 75 kW při 7 500 ot./min. (95/1/ES)
  Max. točivý moment 105 Nm při 6 250 ot./min. (95/1/ES)
  Kapacita oleje (litry) 4,9
  Startér elektrický
  Vrtání škrticí klapky 46 mm
 • Kola
  Přední brzdy Dva hydraulické 310mm kotouče s hliníkovou hlavou a radiálně uchycenými čtyřpístkovými třmeny se sintrovanými destičkami, ABS
  Zadní brzdy Hydraulický 256mm kotouč s dvoupístovým třmenem, vypínatelným ABS a destičkami ze sintrovaného materiálu
  Přední zavěšení převrácená teleskopická vidlice kartridžového typu Showa 45 mm s hydraulickým nastavením předpětí a útlumu (komprese a odskok), zdvih 230 mm
  Zadní zavěšení monobloková hliníková litá kyvná vidlice s přepákováním Pro-Link a plynovým tlumičem SHOWA, hydraulické nastavení předpětí a útlumu, dráha osy kola 220 mm
  Přední pneumatiky Bridgestone BATTLAX ADVENTURECROSS TOURER AX41T nebo Metzeler KAROO STREET
  Velikost přední pneumatiky 90/90-R21 bezdušová
  Velikost zadní pneumatiky 150/70-R18 bezdušová
  Zadní pneumatiky Bridgestone BATTLAX ADVENTURECROSS TOURER AX41T nebo Metzeler KAROO STREET
  Přední kola 21M/C x MT2,15 hliníkový ráfek s drátovým výpletem
  Zadní kola 18M/C x MT4,00 hliníkový ráfek s drátovým výpletem
  ABS System Náklonové dvoukanálové s IMU a vypínatelným ABS na zadní brzdě
 • Rozměry a hmotnost
  Kapacita akumulátoru (V – Ah) 12V-6Ah Li-ion baterie
  Úhel sklonu 27,5°
  Rozměry (D × Š × V) (mm) 2332 mm X 960 mm X 1558 mm
  Typ rámu Ocelový částečně dvojitý kolébkový rám
  Objem palivové nádrže (litry) 24,8 litru
  Spotřeba paliva 4,9 l/100 km (WMTC)
  Světlá výška (mm) 250 mm
  Světlomety LED
  Pohotovostní hmotnost (kg) 238 kg
  Výška sedla (mm) standardní výška 870 mm / snížená poloha 850 mm (možnost dokoupit nižší 825 mm, nebo vyšší 895 mm sedlo)
  Závlek (mm) 113 mm
  Rozvor (mm) 1575 mm
 • Převodovka
  Spojka vícelamelová s vinutými pružinami v olejové lázni, hliníková antihopingová spojka
  Ovládání spojky spojkové lanko
  Stálý převod Řetěz s těsnicími O-kroužky
  Převodovka 6stupňová
  Typ převodovky 6stupňová manuální se stálým záběrem
  Quick Shifter V nabídce originálního příslušenství
 • Přístroje a elektronika
  12V Zásuvka Ano
  Přístroje LCD displej a 6,5" TFT dotykový multifunkční přístrojový panel
  Zadné světlo LED
  Denní svícení Ano
  Přisvětlování do zatáček Ano
  Konektivita Bluetooth Audio a Apple CarPlay
  USB zásuvka Ano (USB typ A, 1,5A)
  Automatické vypínání směrovek Ano
  Tempomat Ano
  Upozornění na nouzové brždění Ano
  Bezpečnost Immobilizér, (Alarm je v nabídce příslušenství)
Náš kód: P155577
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání